KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17423403
nr 1742 3403
Osep Maidanjuk
(1886-1961), Sverige
Oljemålning, Fjäll. Signerad. Olja på pannå, 30x40, yttermått inklusive ram: 41x52
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 24 november 2025
kl 19:34:05
21/11 08:26:53
Osep Maidanjuk
Läs mer om Osep Maidanjuk